To nie sen, to JAVA - alkaliczna woda zredukowana

Jesteśmy firmą w 100 % z polskim kapitałem. Zajmujemy się produkcją koncentratów i płynów solarnych, płynów do pomp ciepła i chemii samochodwej.
woda java posiada ph 9.2
Co jest w butelce?

Java to naturalna, alkaliczna woda mineralna o pH 9,2 i ujemnym potencjale REDOX.

Po badaniach przeprowadzonych w Instytucie Hydrologicznym AGH w Krakowie Javę sklasyfikowano jako wodę średnio-zmineralizowaną o charakterze wodorowęglanowo – węglanowo – sodowym. Potwierdzono jej zasadowe pH i niską wartość potencjału REDOX.

Java wydobywana jest ze źródła w malowniczej podkarpackiej miejscowości położonej z dala od przemysłu i zanieczyszczeń związanych z działalnością człowieka.

Dzięki swoim właściwościom i walorom smakowym Java jest idealnym dopełnieniem zdrowej diety.

Dla kogo JAVA?

Każdy z nas jest inny. Jedni trenują wyczynowo sporty, inni spędzają większą część dnia pracując przy komputerze. Od urodzenia do późnej starości wszyscy jednak tak samo potrzebujemy czystej, służącej zdrowiu wody.

Są jednak tacy, którym JAVA może przynieść jeszcze większe korzyści – to osoby cierpiące na nadkwaśność, zgagę, dnę moczanową, osoby odchudzające się oraz aktywne fizycznie. Java nawadnia, wspomaga nas w utrzymaniu prawidłowej równowagi ciała, regeneruje po intensywnym wysiłku, przynosi ulgę w objawach nadkwaśności i pomaga w odtruwaniu organizmu.

Wielu naszych klientów cierpiących z powodu refluksu żołądkowo – przełykowego, dny moczanowej, cukrzycy, osteoporozy zauważyło poprawę samopoczucie po wprowadzeniu JAVY do swojej diety. Skuteczność działania wód alkalicznych w refluksie potwierdzają badania naukowe.

Masz pytanie? Zadzwoń!
725 552 632

Zapewniamy stały dostęp do wody alkaicznej. Bez dźwigania, z gwarancją regulanych dostaw.

Składniki mineralne zawarte w wodzie JAVA

837 mg/lSuma składników mineralnych

sklad wody java

Centrum dystrybucji alkalicznej wody JAVA

Centrum dystrybucji
alkalicznej wody JAVA

ul. Jagiellońska 39b
33-200 Dąbrowa Tarnowska

www.woda-java.pl 725 552 632 biuro@woda-java.pl

 
NIP: 8711717989
REGON: 123188155

Copyright © 2022 www.woda-java.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: dobrepiksele.eu